SEGRO MIX

Zadzwoń Wskazówki dojazdu Strona internetowa Kontakt: firmę

SEGRO MIX Recykling AGD RTV

🚛 W trasie po kolejny odbiór!Dziś realizujemy odbiór większej partii zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od...
25/09/2026

🚛 W trasie po kolejny odbiór!

Dziś realizujemy odbiór większej partii zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od jednego z naszych kontrahentów. ♻️

Współpracujemy z firmami, urzędami, szkołami, gminami, PSZOK-ami oraz innymi instytucjami, pomagając sprawnie organizować odbiór większych ilości zużytego AGD i RTV.

🤝 Każdą współpracę ustalamy indywidualnie
🚚 Zapewniamy odbiór i transport
♻️ Dbamy o odpowiednie zagospodarowanie sprzętu

Masz w swojej firmie lub instytucji większą ilość zużytego sprzętu?
Napisz do nas - przygotujemy indywidualną propozycję odbioru.

📍Odbiory realizujemy na terenie całego województwa mazowieckiego.

🚛 Masz starą pralkę, lodówkę, zmywarkę lub inne duże AGD i nie masz jak go wywieźć?Odbieramy zużyty sprzęt AGD bezpłatni...
23/09/2026

🚛 Masz starą pralkę, lodówkę, zmywarkę lub inne duże AGD i nie masz jak go wywieźć?

Odbieramy zużyty sprzęt AGD bezpłatnie na terenie Warszawy i okolic. 🏠

✅ Przyjedziemy pod wskazany adres
✅ Odbierzemy sprzęt bezpłatnie
✅ Nie musisz organizować własnego transportu

Odbieramy m.in.:
- pralki i pralko-suszarki
- lodówki i zamrażarki
- zmywarki
- suszarki
- kuchenki i piekarniki
- inne duże AGD

Przy odbiorze dużego AGD możemy również zabrać drobniejszy sprzęt AGD lub RTV. ♻️

📩 Jak zgłosić odbiór?

Napisz do nas w wiadomości:
➡️ jaki sprzęt mamy odebrać,
➡️ dzielnicę lub miejscowość,
➡️ kod pocztowy.

Sprawdzimy lokalizację i zaproponujemy termin odbioru. 📅

ℹ️ Odbiór pojedynczego dużego AGD od osób prywatnych jest bezpłatny. Sprzętu nie odkupujemy.

💬 Znasz kogoś, komu zalega stara pralka albo lodówka? Udostępnij ten post — może komuś się przydać. ❤️

📢 SEGRO MIX poszukuje osoby do wsparcia biura!Uwaga! Jest to praca dodatkowa, 1/4 lub 1/2 etatu- kwestia ustaleń. Szukam...
17/06/2026

📢 SEGRO MIX poszukuje osoby do wsparcia biura!

Uwaga! Jest to praca dodatkowa, 1/4 lub 1/2 etatu- kwestia ustaleń.

Szukamy osoby odpowiedzialnej, samodzielnej i dobrze zorganizowanej, która wesprze nas w codziennych obowiązkach administracyjno-biurowych.

🔹 Zakres obowiązków:
• obsługa dokumentacji biurowej,
• wsparcie przy prowadzeniu ewidencji i kart przekazania odpadów,
• obsługa systemu BDO,
• wystawianie faktur,
• przygotowywanie rozliczeń i dokumentów administracyjnych,
• bieżące wsparcie pracy biura.

🔹 Oferujemy:
• pracę w niepełnym wymiarze godzin,
• elastyczne dni i godziny pracy – do ustalenia,
• możliwość przyuczenia do obowiązków,
• pracę w stabilnej, rodzinnej firmie.

🔹 Oczekujemy:
• zaangażowania i odpowiedzialności,
• samodzielności w działaniu,
• dokładności i dobrej organizacji pracy,
• chęci do nauki i rozwoju.

Jeśli szukasz dodatkowej pracy i lubisz porządek w dokumentach, zapraszamy do kontaktu!

📍 Miejsce pracy: ul. Krakowiaków 64

[email protected]

📩 Wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej.

📍Monachium ♻️Mieliśmy przyjemność odwiedzić międzynarodowe targi branży recyklingowej w Monachium.Bardzo interesują nas ...
12/05/2026

📍Monachium ♻️

Mieliśmy przyjemność odwiedzić międzynarodowe targi branży recyklingowej w Monachium.

Bardzo interesują nas nowoczesne technologie oraz kierunki rozwoju recyklingu i gospodarki obiegu zamkniętego. Takie wydarzenia to dla nas cenna dawka inspiracji i możliwość poznawania innowacyjnych rozwiązań dla branży. 🌍

Śledzimy rozwój branży i nieustannie szukamy najlepszych rozwiązań dla przyszłości recyklingu. Wracamy z nową energią, pomysłami i jeszcze większą motywacją do dalszego rozwoju. ♻️

25/03/2026

Działamy na terenie województwa mazowieckiego i stale zwiększamy skalę odbiorów zużytego sprzętu AGD. ♻️🚛

Odbieramy zużyty sprzęt AGD od szkół, instytucji, firm, placówek i partnerów biznesowych, zapewniając sprawną logistykę, legalny odbiór oraz pełne wsparcie w zakresie zagospodarowania elektroodpadów.

Jesteśmy jednym z największych zbierających zużyty sprzęt i każdego dnia udowadniamy, że nowoczesna gospodarka odpadami może działać szybko, profesjonalnie i bezpiecznie.

Rozwijamy się. Inwestujemy. Działamy coraz szerzej.
Dlatego otwieramy się na nowych kontrahentów i nowe współprace na terenie całego województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do współpracy:
🏫 szkoły i placówki
🏢 firmy i zakłady
🏛️ instytucje i urzędy
♻️ partnerów zajmujących się zbiórką i gospodarką odpadami

Jeśli szukasz rzetelnego partnera do odbioru zużytego sprzętu AGD, jesteśmy gotowi do działania.

📩 Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych kontrahentów.

📲 518 988 315

Recykling AGD RTV

30/01/2026

🔵 PROPAN–BUTAN | SPRZEDAŻ I DOSTAWA 🔵

W naszej działalności od jakiegoś czasu prowadzimy również sprzedaż gazu propan–butan
➡️ dla firm
➡️ dla klientów indywidualnych

Obsługujemy lokalnie, sprawnie i bez kombinowania.
Jeśli temat gazu nie jest Ci obcy – a szukasz konkretnego partnera do współpracy – jesteś w dobrym miejscu.

📍 Działamy i dowozimy m.in. na terenie:
Warszawa • Węgrów • Łochów
oraz okoliczne miejscowości

🚚 Dostarczamy gaz bezpośrednio do firm,
🤝 stawiamy na stałą współpracę,
💬 mówimy normalnym językiem i robimy robotę tak, jak trzeba.

Masz firmę?
Potrzebujesz gazu do działalności lub prywatnie?

👉 Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
📲 506 791 727

Recykling AGD RTV

Jako jeden z największych podmiotów zajmujących się zbiórką AGD, każdego dnia realnie pomagamy pozbywać się niepotrzebny...
30/01/2026

Jako jeden z największych podmiotów zajmujących się zbiórką AGD, każdego dnia realnie pomagamy pozbywać się niepotrzebnych lodówek, pralek, zmywarek i innego sprzętu 🔌🧺
Działamy zgodnie z przepisami i z troską o środowisko 🌍

Współpracujemy z:
🔹 instytucjami
🔹 PSZOK-ami
🔹 firmami
🔹 partnerami samorządowymi

👉 Jeśli szukasz rzetelnego partnera w zakresie odbioru i zagospodarowania zużytego sprzętu AGD – zapraszamy do współpracy 🤝
My wiemy, jak robić to odpowiedzialnie i skutecznie.

📲534 190 997 zapraszamy do kontaktu 📲

30/12/2025

Końcówka roku, a my ani na chwilę nie zwalniamy 💪🚛
To był naprawdę mocny rok, pełen wyzwań, intensywnej pracy i setek ton odpowiedzialnie zagospodarowanego zużytego sprzętu AGD ♻️

Jako jeden z największych podmiotów zajmujących się zbiórką AGD, każdego dnia realnie pomagamy pozbywać się niepotrzebnych lodówek, pralek, zmywarek i innego sprzętu 🔌🧺
Działamy zgodnie z przepisami i z troską o środowisko 🌍

Współpracujemy z:
🔹 instytucjami
🔹 PSZOK-ami
🔹 firmami
🔹 partnerami samorządowymi

👉 Jeśli szukasz rzetelnego partnera w zakresie odbioru i zagospodarowania zużytego sprzętu AGD – zapraszamy do współpracy 🤝
My wiemy, jak robić to odpowiedzialnie i skutecznie.

Na progu nowego roku życzymy Wam zdrowia, spokoju, stabilności oraz wielu dobrych decyzji 🍀✨
Niech Nowy Rok przyniesie rozwój, bezpieczeństwo i jeszcze więcej działań, które mają realny wpływ ♻️🚀

SEGRO MIX – działamy do końca roku. I jeszcze mocniej w kolejnym 💚

📲534 190 997 zapraszamy do kontaktu 📲

Recykling AGD RTV

24/12/2025

🎄 Niech ten świąteczny czas będzie pełen ciepła, miłości i radości.
W gronie najbliższych, bez pośpiechu.

Zdrowych Wesołych Świąt 🎄🎅

Życzy firma SEGRO MIX 🎄🤶

18/11/2025

🔥 SEGRO MIX – ponad 20 lat doświadczenia i pełna moc działania!
🚛 Nasza ciężarówka wjeżdża po kolejną partię AGD – odbieramy szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie.

♻️ Skupujemy duże ilości sprzętu!
👉 Masz większe partie AGD do oddania?
👉 Jesteś szkołą, firmą, PSZOK-iem lub instytucją?

💪 Im więcej masz – tym lepiej! Interesują nas naprawdę duże ilości.
📞 Jeden telefon i działamy: 534 190 997

👉 Zapraszamy do współpracy, po prostu.

Adres

Stoczek
07-104

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00

Telefon

518988315

Strona internetowa

Powiadomienia

Bądź na bieżąco: wyślemy Ci e-mail, gdy SEGRO MIX opublikuje nowości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie.

Kontakt: Firmę

Wyślij wiadomość do SEGRO MIX:

Skróty

Udostępnij