DONE Deliveries

Zadzwoń Wskazówki dojazdu Strona internetowa Kontakt: firmę

DONE Deliveries We Make On-Demand Transport Effortless and Affordable for European Businesses.

Współpraca z przewoźnikami na prostych zasadach, w ramach stałej współpracy lub pojedynczych zleceń, poparta rozbudowanym systemem bonusowym.

DONE Deliveries otrzymało nagrodę Deloitte Best Managed Company Poland 2026 - wyróżnienie przyznawane najlepiej zarządza...
19/06/2026

DONE Deliveries otrzymało nagrodę Deloitte Best Managed Company Poland 2026 - wyróżnienie przyznawane najlepiej zarządzanym prywatnym firmom w Polsce z przychodem powyżej 100 mln zł.

To nie jest tytuł, który można kupić czy o który się aplikuje. O jego przyznaniu decyduje niezależna kapituła, po rocznej analizie finansów, strategii i sposobu, w jaki firma jest faktycznie prowadzona.

To potwierdzenie, że DONE stoi na solidnych fundamentach finansowych i jest partnerem, na którym można polegać, dziś i na dłużej.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Gratulacje dla zespołu DONE Deliveries. Robimy swoje dalej. 🚛

Ładunki od DONE Deliveries na fireXgo! 🔥 Od niedawna wszystkie nasze zlecenia są dostępne na giełdzie fireXgo zintegrowa...
14/04/2026

Ładunki od DONE Deliveries na fireXgo! 🔥

Od niedawna wszystkie nasze zlecenia są dostępne na giełdzie fireXgo zintegrowanej z systemem fireTMS.

Dzięki temu, korzystając z giełdy fireXgo, zyskujesz:
✅ dostęp do ~300 nowych ładunków od DONE każdego dnia
✅ automatyczne dopasowanie frachtów do Twojej lokalizacji, rodzaju i wielkości pojazdu oraz czasu rozładunku

Dodatkowo, nowoczesny system fireTMS upraszcza codzienną pracę dzięki zaawansowanym funkcjom:
- import zleceń i faktur z asystentem AI
- planowanie tras
- monitoring przewozów
- fakturowanie i integracja z KSeF

👇 Sprawdź dostępne oferty DONE Deliveries i wypróbuj fireXgo już dziś!
https://firexgo.com/pl

Wracamy wspomnieniami do naszego spotkania świątecznego🎄Najpierw wizja. Duże ambicje i plan, który nie kończy się na sla...
24/12/2025

Wracamy wspomnieniami do naszego spotkania świątecznego🎄

Najpierw wizja. Duże ambicje i plan, który nie kończy się na slajdzie - bo mamy zespół,
który nie pyta “czy się da”, tylko “jak szybko”.

A potem? Śmiech, luźne rozmowy i momenty, w których każdy przypomina sobie, że to
właśnie z tymi ludźmi codziennie przesuwa granice, zamiast tylko je omawiać 🤝

DONE Team - dziękujemy za ten rok i do zobaczenia w 2026 🥳

Adres

Ulica Batorego 35
Andrychów
34-120

Telefon

+48730570883

Strona internetowa

Powiadomienia

Bądź na bieżąco: wyślemy Ci e-mail, gdy DONE Deliveries opublikuje nowości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie.

Kontakt: Firmę

Wyślij wiadomość do DONE Deliveries:

Skróty

Udostępnij