JacekBus Dania

Zadzwoń Wskazówki dojazdu

JacekBus Dania PRZEWOZY
POLSKA
NIEMCY
DANIA

03/09/2026

🔥🇵🇱 POLSKA ➡️ DANIA 🇩🇰 | DANIA ➡️ POLSKA 🇵🇱 🔥
🚐
JACEK BUS DANIA zaprasza na komfortowe przejazdy!

✅ 7 OSÓB + KIEROWCA
✅ Komfortowy bus
✅ Klimatyzacja
✅ Dużo miejsca na bagaż
✅ Bezpieczna i spokojna podróż
✅ Doświadczony kierowca

📅 WYJAZDY Z POLSKI:
➡️ CZWARTEK wieczorem
➡️ SOBOTA wieczorem

🇩🇰 POWROTY Z DANII:
➡️ PIĄTEK wieczorem
➡️ NIEDZIELA lub PONIEDZIAŁEK rano

📞 REZERWACJE: +48 607 750 581
💬 WhatsApp: +48 607 750 581

Nie czekaj do ostatniej chwili — zarezerwuj swoje miejsce już dziś! 🔥

🚐 JACEK BUS DANIA — Polska 🇵🇱 ↔ Dania 🇩🇰

PRZEWOZY
POLSKA
NIEMCY
DANIA

Zapraszamy do rezerwacji 😀😀😀😀😀 Wyjazdy z polski Czwartek 3.0910.09Powrót Piatek z Dani4.0911.09Wyjazdy Sobota z Polski5....
31/08/2026

Zapraszamy do rezerwacji 😀😀😀😀😀
Wyjazdy z polski
Czwartek
3.09
10.09
Powrót Piatek z Dani
4.09
11.09
Wyjazdy Sobota z Polski
5.09
12.09
Powrót Niedziela z Danii
6.09
13.09
Zapraszamy do kontaktu
607 750 581

19/08/2026

Zapraszamy na przejazdy Polska - Dania w poniższych terminach:

Z PL do DK:

Czwartek 20.08.
Czwartek 27.08
Sobota 22.08
Sobota 29.08

Z DK do PL:

Piątek 21.08
Piątek 28.08
Niedziela 23.08
Niedziela 30.08

Do Danii każda noc czwartek i noc z soboty na niedzielę.

Do Polski w piątek po południu i niedzielę wieczorem

+48 607-750-581
Zapraszamy

PRZEWOZY
POLSKA
NIEMCY
DANIA

Zapraszamy na przejazdy Polska - Dania w poniższych terminach:Z PL do DK:Czwartek 13.08Sobota 15.08Z DK do PL:Piątek 14....
10/08/2026

Zapraszamy na przejazdy Polska - Dania w poniższych terminach:

Z PL do DK:

Czwartek 13.08
Sobota 15.08

Z DK do PL:

Piątek 14.08
Niedziela 16.08

Do Danii każda noc czwartek i noc z soboty na niedzielę.

Do Polski w piątek po południu i niedzielę wieczorem

+48 607-750-581
Zapraszamy

Zapraszamy na przejazdy Polska - Dania w poniższych terminach:Z PL do DK:Sobota 8.08Wtorek 11.08Czwartek 13.08Sobota 15....
07/08/2026

Zapraszamy na przejazdy Polska - Dania w poniższych terminach:

Z PL do DK:

Sobota 8.08
Wtorek 11.08
Czwartek 13.08
Sobota 15.08

Z DK do PL:

Piatek 7.08
Niedziela 9.08
Środa 12.08
Piątek 14.08
Niedziela 16.08

Do Danii każda noc czwartek i noc z soboty na niedzielę.

Do Polski w piątek po południu i niedzielę wieczorem

+48 607-750-581
Zapraszamy

Zapraszamy na przejazdy Polska - Dania w poniższych terminach:Z PL do DK:Czwartek 6.08Sobota 8.08Wtorek 11.08Czwartek 13...
28/07/2026

Zapraszamy na przejazdy Polska - Dania w poniższych terminach:

Z PL do DK:

Czwartek 6.08
Sobota 8.08
Wtorek 11.08
Czwartek 13.08
Sobota 15.08

Z DK do PL:

Piatek 7.08
Niedziela 9.08
Środa 12.08
Piątek 14.08
Niedziela 16.08

Do Danii każda noc czwartek i noc z soboty na niedzielę.

Do Polski w piątek po południu i niedzielę wieczorem

+48 607-750-581
Zapraszamy

18/07/2026

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI!!
Ostatnie wolne miejsca na dzisiaj na wyjazd z Polski do Dani 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇩🇰🇩🇰🇩🇰🇩🇰🇩🇰
-Bez przesiadek
-szybko
-bezpiecznie
-komfortowo
Zapraszamy do kontaktu
+48 607 750 581

Wyjazdy z Polski do Danii:🇵🇱🇩🇰😃• czwartek• sobotaPowroty z Danii do Polski:🇩🇰🇵🇱😃• piątek• niedziela lub poniedziałek ran...
17/07/2026

Wyjazdy z Polski do Danii:🇵🇱🇩🇰😃
• czwartek
• sobota
Powroty z Danii do Polski:🇩🇰🇵🇱😃
• piątek
• niedziela lub poniedziałek rano
Komfortowy i bezpieczny transport!
Dowóz pod wskazany adres w Danii
Pomoc z bagażem
Przyjazna atmosfera w trasie
Rezerwacje: +48 607 750 581 😀😀😀
Zadzwoń i zarezerwuj miejsce!😀😀😀

Adres

łopiennik Dolny
Łopiennik Gorny
22-351

Telefon

+48607750581

Strona internetowa

Powiadomienia

Bądź na bieżąco: wyślemy Ci e-mail, gdy JacekBus Dania opublikuje nowości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie.

Skróty

Udostępnij