18/12/2025
DZIEŃ KOBIET Z HEJ GRUZJĄ ! 🥰🤩🥳
Marzec to miesiąc piękny, może być jeszcze piękniejszy, szczególnie jeśli zdecydujecie się na szybki wypad do Gruzji na świętowanie Dnia Kobiet! (UWAGA, zapraszamy nie tylko Kobiety! 😃)
Kiedy 5-10.03.2026
Plan?
Dzień 1. Przylot do Kutaisi i zwiedzanie okolicznych perełek, czyli spływ na pontonach w Kanionie Martwili i wędrówka przez Kanion Okatse.
Dzień 2. Wyjazd na wschód Gruzji. Po drodze planujemy zwiedzić skalne miasto Uplisciche, niesamowity klasztor Sziomgwine oraz spacer po uliczkach dawnej stolicy Gruzji- Mcchety.
Dzień 3. To dzień na wyprawę na Wysoki Kaukaz, czyli do Stepancmindy (Kazbegi), by cieszyć oko i serce widokami Gruzińskiej Drogi Wojennej i dotrzeć pod sam klasztor Cminda Sameba położonego u stóp niesamowitego Kazbeku.
Dzień 4. Dzień na eksplorację Tbilisi. Spacery po starym mieście, wjazd kolejką linową na twierdzę Narikala, degustację wina i wreszcie biesiadę w iście gruzińskim stylu.
Dzień 5. Tego dnia powracać będziemy na zachód Gruzji, do Kutaisi. Po dotarciu do miasta udamy się na spacer w jego centrum, odwiedzimy tez klasztor Mocameta i przysiądziemy w domowej winnicy.
Dzień 6. To czas na wylot do Polski i spakowanie ze sobą energii i wspomnień.
Przewidywana ilość osób w grupie: 6
Cena wyjazdu: 560 euro/os. (w cenie: wszystkie przejazdy wygodnym samochodem, opieka pilota-przewodnika, wszystkie noclegi, śniadania i obiadokolacje (biesiady), bilety wstępów)
Zapraszamy! ☺️🍀🥰